Повідомлення учасникам ПВНIФЗТ «С.МАРІЯ»

Шановні учасники Пайового венчурного недиверсифікованого інвестиційного фонду закритого типу «С.МАРІЯ» (надалі – Фонд), повідомляємо Вас щодо прийнятого рішення про продовження строку діяльності Фонду до 20.05.2028 р. Порядок викупу інвестиційних сертифікатів у учасників Фонду, які не згодні з прийнятим рішенням про продовження строку діяльності:

  1. Заявки приймає ТОВ «КУА «ДІВОДОР» (код ЄДРПОУ 34693586) за адресою: 61057, м. Харків, вулиця Донця-Захаржевського, будинок 6/8.
  2. Перелік документів, які необхідно подати фізичним та юридичним особам для викупу інвестиційних сертифікатів та здійснення розрахунків з учасниками Фонду: фізичними особами – копію сторінок паспорту на підтвердження вказаних у заявці даних та копію довідки про присвоєння РНОКПП та інформацію про поштову та електрону адресу; юридичними особами – копія витягу з ЄДРЮОФОПтаГФ, копія документа, на підставі якого діє юридична особа (статут), копія документу, що підтверджує повноваження керівника або іншої особи, яка діє від імені юридичної особи (протокол, наказ, довіреність тощо), копія довідки з банку про відкриття поточного рахунку та інформацію про поштову та електрону адресу.
  3. 3) Розрахункова вартість інвестиційних сертифікатів, за якою здійснюватимуться розрахунки з учасниками Фонду становить 361 (триста шістдесят одна) грн. 24 коп. за один інвестиційний сертифікат.
  4. Дата початку та закінчення приймання заявок від учасників з 28.03.2018 року по 28.06.2018 року.
  5. Строк, протягом якого здійснюватимуться такі розрахунки з 26.09.2018 року по 26.10.2018 року.
  6. У разі неможливості здійснення безготівкових розрахунків по викупу інвестиційних сертифікатів з учасником фонду з причин невірної інформації в наданих документах, банківських реквізитів і таке інше, ТОВ «КУА «ДІВОДОР» зобов'язується протягом 10 робочих днів після закінчення строку, встановленого для здійснення розрахунків, депонувати у банківській установі такі кошти на ім’я учасника фонду в порядку, визначеному нормативно-правовими актами НКЦПФР.

За додатковою інформацією прохання звертатися електронною поштою info@divodor.com.ua або телефоном +38 057 761 83 88.